Poiana Lacului

| HOME | E-MAIL | CONTACT | HARTA SITE |

Romania

Bine ati venit la Poiana Lacului


Uniunea Europeana

Astazi este:

CSS Sprite Buttons Css3Menu.com


Serviciile Administratiei Locale Poiana Lacului

DUMITRACHE ION - Primar
RADU ION - Viceprimar

PĂTRU ANGELA - Secretar Comuna
Contact:
Tel: 0248/293046, int 13
E-mail: secretar@poianalacului.ro

Cabinet Primar Tel: 0248/293969
cabinetprimar@poianalacului.ro

Serviciu Juridic Tel: 0248/293046
juridic@poianalacului.ro

Seviciu
Integrare Europeana
Tel: 0248/293046, int.12
integrare@poianalacului.ro

Seviciu
Achizitii Publice
Tel: 0248/293046, int.16
achizitii@poianalacului.ro

Seviciu
Protectie Civila
Tel: 0248/293969
situatiiurgenta@poianalacului.ro

Serviciu Informatica Tel: 0248/293046, int.16
informatica@poianalacului.ro

Serviciu Contabilitate
- Buget Tel: 0248/293046, int.12
buget@poianalacului.ro
- Venituri Tel: 0248/293046
impozite@poianalacului.ro
- Cheltuieli Tel: 0248/293046
contabilitate@poianalacului.ro

Serviciu
Asistenta Sociala
Tel: 0248/293046, int.15
asistentasociala@poianalacului.ro

Serviciu
Stare Civila
Tel: 0248/293046, int.16
starecivila@poianalacului.ro

Serviciu
Registru Agricol
Tel: 0248/293046, int.16
starecivila@poianalacului.ro

Serviciu Urbanism Tel: 0248/293046


Serviciu
Ordine publica
Tel: 0248/293046

Poiana Lacului Copyright © Primaria Poiana Lacului